BİST

Dolar

Euro

Altın

Gündem
Elde Var Sıfır
18.10.2019 12:13
Amerika kıtasının keşfi ile Avrupa ülkelerinin ceza evinlerindeki hırsızı, namussuzu, katili mahkumlarından müteşekkil soyu sabık ve sapık soysuzlara yerli halkı katlettirilerek kurulan bir devlet olarak,

Bu gün soyu, sopu ve babası belli olmayan bir piç psikolojisi ile asaletsizliğine yakışır bir şekilde terör örgütlerine vekalet ederek ,Türkiye ile masaya oturmuş ve kendi tabirleri ile ateşkes de anlaşıldığını duyurarak,

Bir taraftan PYD, YPG, IŞİD, PKK gibi Amerika'dan ihaleli vekalet terör örgütlerini kuran, bölgede konuşlandıran bir terör devleti olduğunu bu terör örgütlerinin vekaletini üstlenerek ispatlamıştır.

Soyu sapık ve piç toplumun idari sembolik temsilcisi Trump'ın Ülkemizin Cumhurbaşkanına hakaretamiz ifadeleri ve belden aşağı hayasızca ve ahlaksızca ekonomik yaptırım tehdit ve şantajı ile masaya oturmaya mahkum etmesi Türk Devletinin ve Milletinin itibarını, onurunu yaralamış vicdanımızı sızlatmıştır.

Aşağılama, hakarete ve ahlaksızca yaptırımlara rağmen Amerikan heyeti ile aynı masada Cumhurbaşkanı nezdinde temsil edilmemiz yanlıştı itibarımız açısından kendi ayağımıza sıkmaktan farksız olmuştur.

Şu an ekranlarda durumdan vazife çıkarmaya ve süreci diplomatik zafer edası ile ilan etmeye çalışan, siyasetçisi, bürokratı ve medya mensupları maalesef ki ifadeleriniz sadece ve sadece bir züğürt tesellisidir.

Dün kafamıza sınır ötesinde çuval geçirenlere, atamız Süleyman Şah'ın türbesini taşımamıza hükmedenlere, terörize örgüt ve devletlere Türk Askeri sahada kök söktürmeyi başardığı an bu kez Türk ekonomisinin başına çuval geçirilmiş ve maalesef alışılmış mahkumiyet ve mecburiyetimizle baş başa bırakarak bizi ümmetle , milletimiz arasında bir tercihe sürüklemiş ve operasyonun durdurulmasını başarmışlardır.

Sonuç; dünden bu güne Irak ve Suriye politika ve stratejimizin iflası demektir.

Sonuç; Son 25 yılda öldürülen, katledilen 12.5 milyon Müslümanı katledenlerle masaya oturmaktır.! Anlaşmaya varmaktır.!

Sonuç; Son 25 yılda, 50 milyona yakın Müslüman'ı yerinden, yurdundan, özgürlüğünden, işinden, aşından edenler ile uzlaşmak Amerikan ve Rus emperyal zihniyetine karşı bir kaybediştir.!

Sonuç; Son 35 yılda ülkemize 40 bin insani kaybı, 1.5 trilyon dolarlık bir ekonomik külfetin sebepleri olan PKK, PYD, YPG gibi terör örgütlerinin bölgede garantörü artık ABD'dir ve ileride bu örgütlere güvenli bölge içinde ve dışında meşru müdafaa hakkımızın da elimizden alınması demektir, kendimizi kandırmayalım.

Sonuç: Rusya kendi halkının ve Sünni Müslüman'ın katili Esedi muhafaza altına almış ve Esedli Suriye'nin devamlılığı sağlanmıştır. Yani bu kadar kan, gözyaşı, ölüm, zulüm, göç, ekonomik sıkıntı ve kriz eşittir elde var sıfır 0=0

Sonuç; Kısa vadede güvenli bölgede bir PYD, YPG menşeli Kürdistan söz konusu olmasa da, orta ve uzun vadede İsrail menşeli Amerikan projesi, fıratın doğusu ve batısı endeksli kukla Kürdistan İsrail'e hayırlı olsun.!

Sonuç; Hasan dağına oduna gitmeye çalışırken evdeki bulgurdan olmamak için, etimizle, budumuzla, gücümüzle bir yüzleşme ve kabulleniştir.

Sonuç; Aptallıkla aşağılanmaktan, bir anda mükemmellik seviyesine yükselişi bize yaşatan bir soyu ve sopu bozuk Trump'ın iki dudağı arasında itibarsızlaştırıldık.

Sonuç; Türk'e Türk'ten başka dost olmadığının, Amerikalı'dan, Rus'dan, Arap'dan, İran'dan Hristiyan'dan, Yahudi'den post olabilir ama asla dost olmayacağı gerçeği ile yine yeniden yüzleştik.

Sonuç: Kendi gücüyle, potansiyeliyle, yüreğiyle ve ipiyle bir kuyuya inemeyecek isen o kuyunun yanından bile geçmemen gerçeği ile yüzleşmektir.

Evet şu an bu süreçte taraflar kazandığını iddia ediyor.!

Asıl kaybeden, insanlık.! Müslümanlar.! Ölenler.! Göç edenler.! Ve bu akıbete rıza gösterenler vesselam.!

Unutmayınız ki ; İstiklal ve İstikbal yorgun ve korkak olanların değil.! Rahatından , Canından ve Cananından vazgeçebilenlerindir.!

Selam, Saygı, Dua
Ahmet Gökhan Yazıcı
 • 13:18

  Milli Vicdan Üyesi Lütfü Şehsuvaroğlu'dan Su Savaşları, Su Barışı,Türkiye Sulama Raporu, Su ve Toprak Yönetimi

 • 10:21

  Malatya'da Deprem!

 • 09:40

  İsmail Enver Paşa'nın Ölüm Yıl Dönümü

 • 09:13

  2. Organize Sanayi Bölgesi Erzurum'un Umudu

 • 09:02

  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

 • 13:18

  BBP'li 2 Belediye Başkanı Partiden İstifa Etti

 • 10:13

  23 Temmuz Erzurum Kongresi'nin Yıl Dönümü

 • 09:48

  Vefat ve Taziye

 • 14:56

  Kıbrıs Barış Harekatı'nın Yıl Dönümü

 • 13:09

  Milli Vicdani Bakış Oluşumu Üyesi Ekonomist Ahmet Özkan Bey'den Kripto Paralar Üzerine Önemli Bilgiler