BİST

Dolar

Euro

Altın

Gündem
Arınç ve FETÖ
06.11.2019 07:58
FETÖ..?

Bülent Arınç Bey'in, FETÖ mağduriyetleri ile ilgili açıklamalarına genelde aleyhte tepkiler devam ederken, Gazeteci Altan kardeşlerin ve Nazlı Ilıcak'ın tahliye kararları ile her kesimden tepkiler gelmeye başladı.

Belkide serzenişler, tepkiler doğru olsa da, ortada ciddi mağduriyetler can yaksa da söyleyeni ve ağlayanı yanlış olduğu için avını yiyen timsah göz yaşlarından öteye geçemeyip tepkilerinin yoğunlukla devam etmesine yarıyor ve süreci sulandırmanın ötesine geçemiyor.

Bakıyorum da FETÖ ile kol kola, can ciğer sarmalı olunduğu dönemlerde onlara Devletin bir çok imkanlarını seferber edenler.!

Devlet ve iktidarlar tarafından el üstünde tutulduğu için milleti evlatları ile birlikte onlara yönlendiren azmettiriciler.!

Aldandık, kandırıldık, kullanıldık özürleri ile, sıradan vatandaşların kullanılabileceğini, aldatılabileceğini göz ardı edenler,

Biz o günlerde siyasi iradenin taleplerini yerine getirdik mazeretleri ile sütten çıkmış ak kaşık gibi olanların Bülent Arınç Bey'e koydukları tepkiler ise tirajı komediden öteye geçemiyor.!

Şüphesiz timsah göz yaşları döken Arınç gibiler de,

Geçmişte FETÖ mağduru olmuş ve mücadeleyi ibadet üzre tabana intikam hırsı ile yayanlar da,

Ve yine kripto FETÖ'cü olup olmadığını ispata çalışmak üzere ibadet üzere tabana ceza vererek , bedel ödettirerek rüştlerini ispatlamaya çalışanlar da FETÖ ile mücadeleyi sulandıranlardır.!

Velhasıl din ve eğitimi sermaye yapıp tüm insanlığın evlatlarını, ekonomilerini, iyi niyet ve değerlerini sömüren kandıran, aldatan ve heba eden bir ihanet şebekesi vardır şüphesiz onlarla mücadele edilmesi de elzemdir.!

Lakin FETÖ ile mücadelede kararlılığı ile dikkat çeken sayın Cumhurbaşkanı’mızın da özellikle mücadelenin zemini tayin eden sözleri maalesef ki dikkate alınmadan yapılan yargılamalar ve çıkarılan KHK lardan dolayı mağduriyetler had safhadadır.!

İbadet üzere tabanın yoğunlukla bedel ödeyip, ticaret ve ihanet üzre orta direk ve tavanın ya yurt dışına kaçarak, yada yandaş, paydaş feto borsası ile işin içinden sıyrılması ,

Son verilen yargı kararları gibi; Altan kardeşlerin ve Nazlı Ilıcak gibi küçük bedeller ile kurtulması vicdanları sızlatmakta, yaralamakta ve adaleti de sorgulatmaktadır.!

Yapılacak iş aslında çok kolaydır.! FETÖ'ye müktesabatı ile haksız ve hukuksuz bir şekilde konum ve statü ele geçirip , kendilerinden olmayanlara haksızlık ve zulüm yapmış, menfaat elde etmiş ve devleti ve milleti arkadan hançerlemiş olanları ile

Yurdunda kalmış, okulunda okumuş , çalışma evlerinde ders çalışmış , öğretmen , polis, asker, hakim , savcı, doktor olmuş ama samimi taban olmanın ötesine geçmemiş ve hiç bir örgütsel kritere takılmamış ve ihanete asla ortak olmamış olanların

Birbirinden adaletle ayrılıp torpile, tavassuta, feto borsasına, Arınç gibi sahiplere, gerek bırakmadan;

Bağımsız Türk Adaletinin bağımsız iradesiyle vereceği kararlar ile süratle zalim de mazlum da hakkını almalı birbirinden adaletle ayrılmalı özellikle mağduriyetler giderilmelidir .!

Nitekim geç kalan ve gelen adalet asla Ne insanidir.! Nede İslamidir.! Nede Adalettir.!


Ahmet Gökhan Yazıcı
 • 13:18

  Milli Vicdan Üyesi Lütfü Şehsuvaroğlu'dan Su Savaşları, Su Barışı,Türkiye Sulama Raporu, Su ve Toprak Yönetimi

 • 10:21

  Malatya'da Deprem!

 • 09:40

  İsmail Enver Paşa'nın Ölüm Yıl Dönümü

 • 09:13

  2. Organize Sanayi Bölgesi Erzurum'un Umudu

 • 09:02

  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

 • 13:18

  BBP'li 2 Belediye Başkanı Partiden İstifa Etti

 • 10:13

  23 Temmuz Erzurum Kongresi'nin Yıl Dönümü

 • 09:48

  Vefat ve Taziye

 • 14:56

  Kıbrıs Barış Harekatı'nın Yıl Dönümü

 • 13:09

  Milli Vicdani Bakış Oluşumu Üyesi Ekonomist Ahmet Özkan Bey'den Kripto Paralar Üzerine Önemli Bilgiler