BİST

Dolar

Euro

Altın

Gündem
"BBP'yi FETÖ Kurdurdu" ise Muhsin Başkan'ı Niye Öldürttü!?
Gündem - 06.11.2017 11:46
“MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay ÖZTÜRK Bey’in ‘BBP’yi FETÖ kurdurdu” açıklaması husunda,
BBP Kurucularından MKYK E.Üyesi Emrullah ÖNALAN’IN Açıklaması :

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk Bey’in ‘BBP’yi FETÖ kurdurdu’ demesi ülkenin tek yerli, Milli, Bağımsız Siyaset Adamı Muhsin YAZICIOĞLU ve arkadaşlarını derinden üzmekle birlikte Ülkücü/Milliyetçi camiada zaten var olan darmadağınıklığın kangren haline gelmesi yoluna hizmet etmiştir.

BBP’nin Kuruluş Meşveretlerinde bulunmuş birisi olarak, 2004 Yılında Türk Cumhuriyetlerimizdeki bir hatıram ile başlamak istiyorum.

Sonraki dönemde Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı daha sonra da Ülkü Ocakları Genel Başkanı olan Barış Bahadır ATİLLA kardeşimiz 2004 yılında Türk Develeri gezimizde Kazakistan’ın Almaata şehrinde bize eşlik etmesi, candan kucaklaması ve en son Çimkent Havaalanında Muhsin Başkan’a “keşke MHP’den ayrılmasaydınız” demesinin ardından ben dedim ki “Sahi Genel Başkanım neden ayrıldınız, bugün olsa yine ayrılır mıydınız?”. Yüzü hüzünlü bir ifade ile “Beni içeriden ittiler, dışarıdan çektiler. Bir baktım ki dışarıdayım. Bugün olsa ayrılmazdım ancak ayrılmasam da kardeş kanı akacaktı” dedi. ve Ökkeş Bey’in çocuğunun kaçırılma hadisesini anlattı.

Şimdi; Muhsin Başkan MHP’de olsa idi Devlet Bahçeli’nin MHP’nin başında, Oktay Bey’in de Genel Başkan Yardımcısı olma şansı var mıydı? Diye sormak lazım…
Yine sormak lazım “Acaba seçim masraflarını dün Efendi deyip bugün Fetöcü diye ilan ettiğiniz adamlara ödeten vekiller hangi partide daha çoktur?.”

Yada 1999 yılında Tuğrul Türkeş’i Devlet Bey’in oluru ile ABD konsolosu Bayan Shell ile el ele gönderen Muhsin Başkan mıydı, Tayyip ERDOĞAN’ın da bulunduğu Av.Münci İnci’nin Bulgaristan sınırındaki köşküne..!?

Ülkücü camia birbirini yiyerek, kendi varlığını başkasının yokluğuna bağlayan ve “HATALARINI MİRAS YAPARAK” geçmiş asırda yaşadığı gibi Küresel Uzantıların devlet görünümlü piyonlarına ne zamana kadar tetikçilik yapacak?

Fetö dediğiniz adamın elinde heder edilenler bu ülkenin ve bu camianın bağrında olması gereken bu ülkenin evlatları değil mi.!?

Dün BBP’yi FETÖ kurdurdu diyenler bugün de Muhsin YAZICIOĞLU’nu FETÖ öldürdü diye yaygara yapıyorlar ise bu ülkenin geleceği geçmişinden daha vahim olacaktır diye uykularım kaçıyor..

Sonuç Olarak; Ülkenin sırat köprüsünde yürüdüğü bir dönemde, Paketlenmiş bir BBP’nin varlığını nimet gören Oktay Öztürk Bey’in bu talihsiz açıklaması her Ülkücünün uğrunda canını göz kırpmadan feda edeceği bu vatan, bu devlet geleceği için bir tehlike olmakla birlikte her şeyden önce Ülkücü Camianın onurunu kırıcı bir açıklama olmuştur.
 • 10:03

  Üyelerimizden Prof. Dr. Orhan Arslan Bey'in Yeni Kitabı Çıktı

 • 08:39

  Yanvar Katliamı Yıl Dönümü

 • 14:37

  Prof. Dr. Kamil Aydın Bey'e Taziye ve Başsağlığı

 • 14:23

  Selçuk Özdağ'a Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz

 • 08:22

  Milli Vicdan Üyelerinden Necdet Bayraktaroğlu'nu Kaybettik

 • 10:29

  Rauf Denktaş'ın Ölüm Yıl Dönümü

 • 20:46

  Anadolu Selçuklu Hükümdarı 1. Kılıçarslan'ın Mezarı Bulundu

 • 15:01

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

 • 13:20

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi ve Oğlu Kaza Geçirdi

 • 12:49

  Merkez Bankası FAST Sistemini Kullanıma Açtı